Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kołacze: Dwie osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez crx, 7 lipca 2014 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Wiadomo cos wiecej jak do tego doszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gowno prawda.ona jezdzila ostrozne bo nie raz znoa jezdzilam.jestem pewna ze takiej glupptt bo niezrobila...nie byles nie wiesz nie osodzaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gowno prawda.ona jezdzila ostrozne bo nie raz znoa jezdzilam.jestem pewna ze takiej glupptt bo niezrobila...nie byles nie wiesz nie osodzaj
A długopis do ręki i listem pisać, a nie klawiatura. W mordę...tego czytać się nie da. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz,nie dwa z nią jeżdziłaś. ( Jeździła wolno ) a skąd wiesz że wtedy nie przydusiła?? Ja niby też jeźdze wolno i z rozwagą. Jednak czasem zdarza mi się przyspieszyć i to nieźle, szczególnie na takich drogach jak ta. Nie oszukujmy sie,gdyby jechali wolno, aż takiej tragedii by nie było.A samochody by tak nie wyglądały. Dajcie spokój,to wszystko ta prędkość.Prędkość zabija ludzi, tylko czemu tak młodych i z planami na życie. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pierdol sie ty i te twoje komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra,. Prywatnie zalatwiajcie swoje sprawy ;))) a nie klocicie sie publicznie,..co to kogo obchodzi hah...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...